Metody dostawy

 • Dostawa do domu

  Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich współpracujących z naszą firmą: DHL, RABEN. Większość produktów wysyłamy w ramach standardowych przesyłek kurierskich, produkty objętościowe (zbiornik, zestawy hydroforowe) wysyłamy na paletach. Standardowo przesyłki kurierskie dostarczane są w godzinach 10:00-16.00. 

 • Odbiór osobisty w sklepie

  Oferujemy także możliwość złożenia zamówienia z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ulicy Stargardzkiej 11a. Odbiór osobisty możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00. Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt z BOK.

 • Przesyłka międzynarodowa

  Istnieje możliwość wysyłki zakupionego towaru za granice Polski - w tym celu prosimy o kontakt z BOK w celu określenia warunków dostawy.

Koszty dostawy

 • Koszty przesyłek kurierskich

  Koszty dostawy towaru uzależnione są od wagi i gabarytu paczki. Dostawę realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich. Większość towaru wysyłana jest w ramach standardowych przesyłek kurierskich, produkty gabarytowe jak: zbiorniki, zestawy hydroforowe czy duże pompy, wysyłamy zabezpieczone na paletach. W przypadku zakupu większej ilości towaru lub produktu o dużych gabarytach koszt dostawy ustalany jest indywidualnie po potwierdzeniu zamówienia.

Przesyłka standardowa Przedpłata Pobranie
waga do 31,5 kg 21 PLN brutto 26 PLN brutto
31,5 - 40 kg 55 PLN brutto 76,26 PLN brutto
Przesyłka na palecie Przedpłata Pobranie
paleta 110,70 PLN brutto 147,60 PLN brutto
Wysyłka produktów Wimest

Wysyłka bezpośrednio od producenta Wimest

(czas dostawy 2-3 dni robocze)

178,55 PLN brutto 215,25 PLN brutto

Wysyłka z magazynu Ekopomp

( czas dostawy do 10 dni roboczych)

110,70 PLN brutto 147,60 PLN brutto