Pompy hydroforowe

Aktywne filtry

Pompa DHR 9-20 Nocchi
-30%
3 872,28 zł
2 710,60 zł netto
3 872,28 zł
-30% 2 710,60 zł brutto

Pompa DHR 9-60T STA-RITE

Produkt na magazynie

Termin realizacji zamówienia

7-21 dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu z działem BOK

Pompa hydroforowa – efektywne zasilanie w wodę

Pompa hydroforowa została zaprojektowana do pompowania wody czystej, pozbawionej cząstek stałych i elementów ściernych oraz cieczy nieagresywnych chemicznie. Szeroko stosowana w domach, rolnictwie, przemyśle – aplikacjach, gdzie niezbędne jest stabilne dostarczanie wody pod odpowiednim ciśnieniem do różnych zastosowań.

Pompa hydroforowa może zasysać wodę z maksymalnej głębokości 8 metrów. Źródłem poboru wody może być studnia czy zbiornik. Na tle innych rodzajów pomp, pompa hydroforowa wyróżnia się doskonałą zdolnością do utrzymania stałego ciśnienia w instalacji wodociągowej, niezależnie od zmiany na zapotrzebowania na wodę.

Zalety pompy do hydroforu

- utrzymanie stałego ciśnienia,

- elastyczność w dostawie wody,

- długa żywotność i niezawodność pracy,

- oszczędność energii,

- szeroki zakres zastosowania.

Zastosowanie pompy hydroforowej

Pompy hydroforowe pozwalają na dostarczanie wody, w tym wody pitnej w miejscach, gdzie dostęp do sieci wodociągowej jest ograniczony lub niemożliwy. Pompy do hydroforów mogą być stosowane do zaopatrywania w wodę budynków letniskowych, domów jednorodzinnych, nawadniania pól, ogrodów, w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych, w systemach uzdatniania wody i systemach przeciwpożarowych.

Pompa hydroforowa ze zbiornikiem hydroforowym

Pompa hydroforowa jest często montowana ze zbiornikiem hydroforowym, tworząc kompletny zestaw hydroforowy. Pompy hydroforowe do zbiorników znajdują zastosowanie w domach, budynkach mieszkalnych, gospodarstwach domowych. W takim połączeniu zbiornik pełni rolę bufora wodnego, który magazynuje wodę pod ciśnieniem.

Pompa hydroforowa bez zbiornika

Pompa hydroforowa może być instalowana również bez zbiornika hydroforowego. Jeśli zakładamy, że pompa hydroforowa będzie działać bez zbiornika, konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiedni wyłącznik ciśnieniowy – również dostępny w ofercie naszego sklepu. Takie rozwiązanie sprawdza się np. w systemach nawadniania, gdzie woda jest pobierana ze studni głębinowej, a następnie dostarczana do nawadniania pól uprawnych czy trawników.

Pompy hydroforowe w sklepie online

Oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli pomp do hydroforów dostosowanych do zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki różnorodności parametrów pomp hydroforowych, każdy znajdzie odpowiednie urządzenie, niezależnie od swoich preferencji i zastosowań.

Nasza oferta obejmuje pompy hydroforowe renomowanych producentów Speroni, Nocchi, Pedrollo, Wimest. Częstym wyborem wśród naszych Klientów są pompy do hydroforów serii SKM Wimest oraz pompy hydroforowe producenta Speroni serie RSM (jednofazowe) i RS (trójfazowe). Jako dystrybutor pomp przemysłowych dostarczamy również oryginalne części zamienne do pomp