Lista produktów marki ABS Sulzer

Aktywne filtry

ABS SULZER – producent niezawodnych pomp zatapialnych

Firma ABS SULZER to ceniony na świecie producent urządzeń wykorzystywanych w dziedzinie mechaniki płynów. Wśród jego produktów możemy wyróżnić niezawodne pompy zatapialne do ścieków komunalnych, ale także wykorzystywane szeroko w branży chemicznej. Dodatkowo w fabrykach ABS SULZER powstają urządzenia do odwodnienia, mieszania, separacji, krystalizacji i innych procesów związanych ze zróżnicowanym medium.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu od 1834 roku SULZER produkuje niezawodne pompy, które spełniają się w każdej aplikacji niezależnie od wymagań. Aktualna siedziba firmy znajduje się w  Winterthur w Szwajcarii, jednak na całym świecie posiada sieć 180 fabryk i oddziałów.

SULZER ABS strategia zrównoważonego rozwoju

SULZER to firma z prawie 200-letnią tradycją, która przez cały okres swojej działalności dąży do zrównoważonego rozwoju. Priorytetami firmy są działania związane z minimalizacją śladu węglowego, redukcją emisji gazów cieplarnianych oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii mających na celu osiągnięcie zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych. Ponadto SULZER ABS kładzie nacisk również na zaangażowanie pracowników i społeczności w procesy budowania włączającej i zrównoważonej przyszłości.

Certyfikacja SULZER – gwarancja sprawności i niezawodności

Firma SULZER zobowiązała się do najwyższych standardów jakości oraz ciągłego doskonalenia swoich procesów, produktów i usług. W tym celu wprowadzone zostały certyfikowane systemy zarządzania, które są poddawane regularnym przeglądom zarówno przez zewnętrzne organizacje, jak i wyznaczonych wewnętrznych specjalistów QESH. ABS SULZER opiera swoje certyfikowane systemy zarządzania na renomowanych normach ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Weryfikacja i potwierdzenie zgodności są gwarantem, że produkty marki SULZER spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności.

Oferta producenta ABS SULZER w sklepie online

Wśród produktów marki ABS SULZER na naszym sklepie pompyhydrofory.pl możemy znaleźć pompy zatapialne z serii Piranha. Są to pompy przeznaczone głównie do ścieków, które zawierają większe zanieczyszczenia, a wymagana średnica przewodu tłocznego jest mała. Pompy Pirania są wyposażone w system tnący, składający się z nieruchomej części – pierścienia oraz wirnika rozdrabniającego. Zapewnia on brak blokowania pompy zanieczyszczeniami.

W przypadku problemów z wyborem pompy do Twojej aplikacji, zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem. Specjalizujemy się w doborach pomp zarówno do instalacji przemysłowych jak i do użytku domowego.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także sygnalizator wilgoci i temperatury SULZER MTU-3. Jest to zabezpieczenie pompy przed awariami związanymi ze wzrostem temperatury lub wystąpieniem zawilgocenia.

Dodatkowo oferujemy również do każdej pompy firmy ABS SULZER oryginalne części zamienne. Jeżeli poszukujesz wirnika czy płyty tnącej lub przewodu, służymy pomocą przy doborze odpowiednich podzespołów. Posiłkujemy się oryginalnymi rysunkami rozkładowymi. Większość części SULZER jest dostępna także jako zestawy naprawcze. Dostępność i realizacji pomp oraz części zamiennych zależy od typu oraz wielkości pompy. W przypadku mniejszych modeli pomp ABS SULZER oraz części zamiennych czas realizacji wynosi około jednego lub dwóch tygodni. 

Wszelkie pytania i zagadnienia związane z Twoją aplikacją i urządzeniami możemy rozjaśnić w wyniku kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Chętnie służymy pomocą.