Lista produktów marki AFpumps

Aktywne filtry

AFpumps – włoski producent pomp zatapialnych

Firma AFpumps została założona w 1999 roku. Pierwotnym celem jej działalności była produkcja elektrycznych pomp zatapialnych oraz zaworów zwrotnych kulowych. Obecnie oferta AFpumps obejmuje szeroką gamę pomp zanurzeniowych do ścieków, mieszadeł, automatycznych systemów sprzęgania, zaworów zwrotnych do ścieków oraz kompletnych przepompowni ścieków.

W zakładzie produkcyjnym AFpumps w Pernumia dokonywane są wszystkie procesy tworzenia produktów AFpumps – od szkicu i designu po produkcję oraz testowanie. Długoletnie doświadczenie połączone z najnowocześniejszymi technologiami, doprowadziło do stworzenia marki AFpumps, która wyróżnia się imponującymi wolumenami produkcji oraz jednolitą, najwyższą jakością.

Gwarancja trwałego wykończenia

W niedawno powstałej lakierni odbywa się proces malowania pomp AFpumps. Do tego procesu producent podchodzi z wielką starannością. Przed malowaniem każdy produkt AFpumps przechodzi przez obróbkę mikropiaskowania, która pozwala na oczyszczenie szorstkich powierzchni, sprawiając, że stają się bardziej podatne na dwuskładnikową farbę. Farba ta nakładana jest grubą warstwą, co przekłada się na trwałość rezultatu.

Po malowaniu produkty AFpumps poddawane są procesowi utwardzania w wysokiej temperaturze – skutkuje to skutecznym przymocowaniem farby do metalowego korpusu. Ten końcowy etap zapewnia nie tylko estetyczny wygląd pomp AFpumps, ale również skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w czasie użytkowania.

Zastosowanie pomp AFpumps

Produkty marki AFpumps dedykowane są głównie do trzech sektorów: komunalnego, przemysłowego i rolnego. Pompy AFpumps mogą służyć do skutecznego odprowadzania ścieków bytowych, opróżniania basenów czy innych zbiorników z wodą, np. deszczową, pompowania cieczy zawierających elementy ścierne czy substancje agresywne chemicznie. Nadają się również do bardziej wymagających i specjalistycznych zastosowań np. w rolnictwie, gdzie mogą być stosowane jako urządzenia do przetwarzania ścieków związanych z uprawą warzyw, pompowania ścieków z ciałami stałymi i/lub włóknistymi.

Odkryj skuteczność z pompami AFpumps

Eksperci AFpumps stworzyli gamę pomp łącząc innowacyjne technologie z solidną konstrukcją, aby dostarczyć swoim Klientom na całym świecie rozwiązania, które będą w stanie sprostać ich wymaganiom.

Nasza oferta produktów marki AFpumps obejmuje pompy zatapialne serii MASTER, mieszadła elektryczne oraz kompletne pompownie ze zbiornikiem polietylenowym. W celu doboru odpowiedniego urządzenia do potrzeb aplikacji zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym Działem Technicznym. Oferujemy bezpłatną konsultację oraz wsparcie techniczne.