Lista produktów marki AQUA

Aktywne filtry

AQUA S.p.A – włoski producent pomp dozujących

Firma Aqua S.p.A została założona w 1974 roku i na początku jako mało rodzinna firma zajmowała się produkcją komponentów do stacji uzdatniania wody. Stworzyli ją ludzie pełni pasji, dla których na pierwszym miejscu zawsze były rosnące wymagania klientów oraz chęć wkroczenia do grona liderów w swojej dziedzinie na rynkach międzynarodowych.

Dziś Aqua to międzynarodowa firma, która swoją siłę i sukces zawdzięcza pracy i zaangażowaniu wielu ludzi silnie zorientowanych na ewolucję rynku. Polityka firmy koncentruje się na rozwoju struktur handlowych w obszarach uznanych za strategiczne pod względem logistyki i potencjału rynkowego. Szeroka gama i zróżnicowanie asortymentu produktów grupy Aqua oraz odpowiednie połączenie elastyczności i terminowości przyczyniły się na przestrzeni lat do stworzenia rzeczywistej przewagi konkurencyjne

Aqua Industrial Group – certyfikowana jakość

Światowe uznanie na arenie międzynarodowej przekłada się na globalną obecność i możliwość obsługi różnorodnych rynków. Grupa Aqua zdobyła zaufanie klientów na całym świecie, co przyczyniło się do jej sukcesu. Dzisiaj sieć dystrybucyjna Aqua obejmuje około 110 krajów na całym świecie. Wysokość jakość i zgodność z międzynarodowymi standardami produktów Aqua potwierdza certyfikacja UNI EN ISO 9001:2008.

Pompy dozujące Aqua

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom klientów firma Aqua S.p.A stale rozwija swoje technologie w dziedzinie pomp dozujących. Produkty te mają być z założenia możliwie proste w swojej konstrukcji, a jednocześnie mają spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Osiągnięcie tego kompromisu jest możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu ludzi zaangażowanych w proces produkcji pomp. Wszystko to w połączeniu z bardzo dużą żywotnością i niezawodnością sprawiło, że pompy dozujące Aqua od lat cieszą się uznaniem klientów.

Szeroka gama produktów dostosowana do wszystkich wymagań

Obszerna oferta produktów, łącząca elastyczność i wysoką jakość usług, stanowi kluczową przewagę konkurencyjną. Firma Aqua dostarcza kompleksowe rozwiązania dla różnych sektorów, co umożliwia spełnienie zróżnicowanych, w tym najbardziej wymagających, potrzeb rynku.

Nasza oferta produktów Aqua, jako wyłącznego oficjalnego dystrybutora na terenie Polski, obejmuje urządzenia związane z sektorem uzdatniania wody. Oferujemy obudowy filtracyjne i dedykowane wkłady, filtry samoczyszczące, pompy dozujące, pompy perystaltyczne, sondy, mieszadła, lance ssące, aparaturę kontrolno-pomiarową oraz różnego rodzaju akcesoria i części zamienne do pomp dozujących. Zachęcamy do zapoznania się z kartami produktów na sklepie pompyhydrofory.pl oraz kontaktu z naszymi specjalistami z Działu Technicznego, którzy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.