Lista produktów marki AquaCraft

Aktywne filtry

AQUACRAFT to polski dystrybutor produktów pompowych dla klientów indywidualnych. Większość oferowanych pomp jest gotowa do podłączenia do zasilania.

Marka AquaCraft oferuje swoim klientom szeroki asortyment pomp zatapialnych oraz pomp głębinowych. 

Pompy AquaCraft w sklepie online

Klienci sklepu pompyhydrofory.pl szczególnie cenią sobie następujące serie pomp:

- Gotowa do użycia pompa głębinowa MSP AquaCraft wyposażona fabrycznie w przewód o długości 20 metrów + skrzynkę rozruchową oraz wtyczkę. Konstrukcja monolityczna (hydraulika połączona na stałe z silnikiem). Zakupując pompę głębinową MSP klient dostaje produkt, który po podłączaniu do zasilania od razu pozwala na pompowanie wody.

- Pompy trzycalowe, głębinowe QGD AquaCraft to seria śrubowych urządzeń do zaopatrzenia wody w budynki rodzinne. Urządzenia dedykowane są do maksymalnie 2 kondygnacyjnych domów. Zamawiając pomp QGD klient otrzymuje kompletną pompę z przewodem 15 metrów oraz skrzynką rozruchową. Zasilanie 1x230V.

- Pompy głębinowe do domowych studni 3,5”-4”  L-C-90QJD AquaCraft są kompletne i gotowe do podłączenia do zasilania. Każda pompa ma 20 metrów przewodu, co pozwala na bezproblemowe podłączenie pompy do źródła prądu i pracę w dedykowanym miejscu. W zestawie jest lina spustowa do opuszczenia pompy w studni, skrzynkę sterująco-rozruchową oraz kabel zakończony wtyczką.

- Tania pompa zatapialna AquaCraft Q30080 230V do czerpania wody ze zbiorników dla domów letniskowych czy prostych zastosowań około domowych. Lekkie urządzenie do prostych, domowych zastosowań w niskiej cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany pompą AquaCraft, ale nie wiesz jakie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji technicznej. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.