Lista produktów marki Aquafos

Aktywne filtry

Aquafos – zbiorniki ciśnieniowe

Aquafos to marka zbiorników membranowych ciśnieniowych tajwańskiej firmy Stairs industrial Co. Ltd – producenta pomp głębinowych, pomp wielostopniowych, zbiorników oraz akcesoriów. Stairs jako producent zbiorników ciśnieniowych do wody wyróżnia się innowacyjnym podejściem do konstrukcji, skupiając się na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Produkty Aquafos są rozwiązaniem dla różnych sektorów. To połączenie wydajności, trwałości i bezpieczeństwa w zakresie gromadzenia lub dostarczania wody czystej do domu czy przedsiębiorstwa. Aquafos spełnia normy NFS Standard 61, IAPMO R&T UPC, co potwierdza ich doskonałą jakość i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Konstrukcja zbiorników Aquafos

Zbiorniki Aquafos z zewnętrznej strony pokryte są powłoką epoksydową odporną na korozję. O wytrwałości zbiorników marki Aquafos decyduje również m.in. zastosowanie wykładziny polipropylenowej  zintegrowanej z niewymienną membraną butylową wewnątrz zbiornika. Taka kombinacja tworzy nieprzepuszczalną barierę, izolującą wodę od powietrza. Dzięki temu osiągamy nie tylko doskonałą ochronę przed rozwojem bakterii, ale także eliminujemy ryzyko przedostawania się szkodników do wnętrza zbiornika. Przyłącze wody w zbiornikach Aquafos wykonane jest ze stali kwasoodpornej. Elementy konstrukcyjne w zbiornikach tej marki są dokładnie przemyślane, aby zapewnić długotrwałą satysfakcję klienta z użytkowania.

Testowany pod ciśnieniem, każdy zbiornik Aquafos przechodzi rygorystyczne badania, które potwierdzają jego odporność i trwałość. To gwarancja, że zbiornik sprosta wymaganiom również w wymagających warunkach. Dodatkowym atutem zbiorników marki Aquafos jest brak konieczności konserwacji, co z kolei przekłada się oszczędność czasu i kosztów związanych z okresowymi przeglądami.

Aquafos – wybór zbiorników membranowych

Marka Aquafos dostarcza rozwiązania dla przemysłu, rolnictwa oraz sektora mieszkaniowego. Zbiorniki membranowe Aquafos doskonale sprawdzają się jako naczynia do magazynowania wody, podnoszenia ciśnienia w instalacji czy przesyłania czystej wody pitnej. Modele występują w dwóch wersjach: pionowej i poziomej. Gama dostępnych pojemności waha się od 1 (najmniejsze) do 450 litrów (największe). Wybrane modele zbiorników mogą być dostarczane z podstawą lub bez.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Aquafos na naszym sklepie pompyhydrofory.pl. W celu wyceny oraz sprawdzenia dostępności potrzebnego zbiornika zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.