Lista produktów marki BBC

Aktywne filtry

BBC – pompy głębinowe i zatapialne

Pierwotnym celem firmy BBC była produkcja wydajnych pomp, który byłyby w stanie sprostać najbardziej wymagającym warunkom pracy. Dzisiaj BBC Elettropompe S.r.l. to marka, która jest międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji elektrycznych pomp zatapialnych i pomp głębinowych o zróżnicowanym zakresie zastosowań.

Pompy BBC – bezpieczeństwo i niezawodność

BBC stosuje rygorystyczne kontrole jakości na każdym etapie produkcji – każdy produkt BBC przechodzi przez szereg testów, aby w końcowym etapie Klient miał pewność, że otrzymał produkt najwyższej jakości. System Jakości firmy BBC jest certyfikowany zgodnie z normami UNI EN ISO 9001.

Zespół specjalistów BBC dąży do jednego celu: nieustannej innowacji. To wspólne zaangażowanie kadry pracowniczej i inżynierów kształtuje drogę do doskonałości w produkcji i dystrybucji pomp zatapialnych i głębinowych.

Jako producenta BBC wyróżnia dbałość o każdy szczegół. Proces produkcyjny w BBC to harmonijne połączenie umiejętności manualnych i nowoczesnej technologii, co w efekcie daje produkt będący odzwierciedleniem najwyższego profesjonalizmu.

Produkcja z włoską precyzją

Pompy BBC to w 100% włoskie produkty – projektowane i wytwarzane we Włoszech w firmie w Fossombrone pompy są ilustracją doskonałości technicznej oraz dziedzictwa innowacyjności. Firma BBC od początku swojej działalności stawia potrzeby Klienta na pierwszym miejscu, co pozwala jej na dostarczanie satysfakcjonujących produktów dla odbiorców w każdym sektorze.

Produkty BBC w sklepie pompyhydrofory.pl

Jako partner handlowy marki BBC, dostarczamy oryginalne pompy zatapialne, pompy głębinowe, silniki do pomp głębinowych, a także skrzynki rozruchowe do pomp głębinowych BBC, akcesoria oraz części zamienne do pomp BBC.

Pompy głębinowe BBC IDROSOM

IDROSOM to seria 4-calowych pomp głębinowych producenta BBC. Urządzenia nadają się do transportu czystej, nieagresywnej wody ze studni, cystern i zbiorników, zwiększania ciśnienia w instalacjach wodnych w domach jednorodzinnych, apartamentowcach, instalacjach nawadniających i przeciwpożarowych. Pompy BBC IDROSOM wyróżniają się zwiększoną odpornością na obecność piasku w pompowanej wodzie.

Oprócz pomp IDROSOM, BBC oferuje m.in. pompy głębinowe 6- i 8-calowe.

Pompy głębinowe BBC SR

Pompy serii BBC SR występują w dwóch wariantach: SRM z silnikiem jednofazowym 230V oraz SRT z silnikiem trójfazowym 400V. Są to wszechstronne urządzenia do użytku domowego, cywilnego i przemysłowego. Konstrukcja z płaszczem chłodzącym zapewnia efektywne chłodzenia silniki, co umożliwia pracę pomp BBC SRM-SRT w zbiornikach otwartych

Pompy zatapialne BBC SEMISOM

Na uwagę zasługuje również seria pomp zatapialnych BBC SEMISOM przeznaczonych do skutecznego tłoczenia ścieków i wody brudnej. Idealne do zastosowań w zakładach wodociągowych, oczyszczalniach ścieków i szambach. Pompy BBC SEMISOM oferują dwie opcje wirników: wirnik typu Vortex do tłoczenia silnie zanieczyszczonych ścieków, zawierających ciała włókniste, oraz wirnik kanałowy wyróżniający się wysoką sprawnością i zdolnością do obsługi cieczy bardzo zanieczyszczonych. Pompy serii SEMISOM mogą działać jako urządzenia stacjonarne (montowane za pomocą stopy sprzęgającej) oraz przenośne, co szczególnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomp BBC na naszym sklepie internetowym pompyhydrofory.pl. W przypadku pytań związanych z doborem pomp zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Technicznym.