Lista produktów marki Bradas

Aktywne filtry

BRADAS – polski importer artykułów ogrodniczych

Marka Bradas Group ma ugruntowaną pozycję dystrybutora asortymentu ogrodowego oraz technicznego na rynku polskim oraz europejskim. Obecnie magazyn zajmuje ponad 20 tys m2 w woj. opolskim. Przedsiębiorstwo współpracuje z czołowymi producentami w Azji oraz Europie. Każdy asortyment jest sygnowany marką Bradas, co gwarantuje wysoką jakość sprawdzoną przez firmę.

W asortymencie przedsiębiorstwa Bradas znajdziesz asortyment ogrodniczy:

- zraszacze,

- węże ogrodowe,

- włókniny, agrowłókniny,

- narzędzia, m.in. łopaty, sekatory, taczki, grabie,

- siatki ogrodowe,

- złącza storz, nyple, złącza kłowe, złącza GEKA.

- kanistry, wiadra plastikowe i ocynkowane, kuwety,

- węże techniczne.

Węże techniczne BRADAS

Bogata oferta węży technicznych od Bradas pozwala na dobór węży ssawno-tocznych, zbrojonych PVC ALI-FLEX do pomp, urządzeń przemysłu spożywczego i rolnictwa. Z kolei węże parciane, tłoczne do wody, ścieków z serii SUPERLINE Bradas wyposażone w złącza strażackie (obustronnie zakute) pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych piwnic, wykopów, studzienek. Węże Bradas SUPERLINE dostępne są w różnych długościach 10-20-30m oraz wielkości przyłączy w zależności od średnicy węża.

BRADAS – firma z pasją

W 2023 roku przedsiębiorstwo Bradas zostało wyróżnione na Forum Firm Rodzinnych Forbes i zajęło III miejsce w województwie opolskim.

Hasłem przewodniczącym polskiemu przedsiębiorcy jest „Garden care”, a misją firmy Bradas jest dostawa dla polskich i europejskich klientów produktów z branży ogrodowej oraz technicznej w wysokiej jakości, funkcjonalności. Dostępnych w wielu wykonaniach i zgodnie z obowiązującymi trendami, a to wszystko w korzystnej cenie.