Lista produktów marki Calpeda

Aktywne filtry

Pompa Calpeda T/TM 65 0,45kW
1 207,45 zł netto
1 207,45 zł brutto

Pompa T/TM 65 Calpeda

Produkt na magazynie

Produkt na magazynie (TM 65)

2-3 dni robocze 

W przypadku braku produktu na magazynie czas oczekiwania 10-12 dni roboczych

Calpeda – włoski producent pomp przemysłowych

Firma Calpeda została założona we Włoszech jeszcze w 1959 roku i od samego początku swojej działalności skupia się na analizowaniu, usprawnianiu oraz produkcji pomp przemysłowych. Jest jedną z najpopularniejszych firm oferujących pompy na świecie i posiada swoje oddziały w osiemnastu krajach – między innymi Polsce. Ponadto produkty Calpeda są oferowane przez dystrybutorów w ponad stu krajach. 

Misja marki Calpeda

Misją firmy Calpeda jest oferowanie pomp, które pomagają rozsądnie i ekologicznie kontrolować zużycie wody. Każdego dnia stara się osiągnąć maksymalną satysfakcję Klienta, równocześnie sprzyjając środowisku oraz społeczeństwu. Inspiracja naturą i chęć dostarczenia najwyższej jakości produktów, sprawiają, że Calpeda niezmiennie trzyma się swoich zasad i stosuje się do regulacji wymaganych przy produkcji pomp.

Bogaty asortyment pomp przemysłowych

Calpeda oferuje zaawansowane technologicznie pompy i systemy pompowe do szerokiej gamy zastosowań. Najczęściej jest to przemysł, budownictwo cywilne, instalacje i sektor usług budowlanych czy ścieki i kanalizacja, ale równie dobrze pompy sprawdzają się w gospodarstwach domowych, rolnictwie czy przy ogrzewaniu i klimatyzacji. Wielu użytkowników wykorzystuje pompy Calpeda do zaopatrzenia w wodę gruntową, basenów i wanien spa. Ich popularność dobrze świadczy o jakości i skuteczności w działaniu produktów marki Calpeda.

Calpeda proponuje około dwóch tysięcy rodzajów pomp od 0,5 do 200 kW. Klienci mogą wybierać wśród pomp przemysłowych, głębinowych, zatapialnych, pionowych, poziomych, wirowych, obiegowych, samozasysających, monoblokowych oraz cyrkulacyjnych. Każda z pomp posiada katalog ze wszystkimi danymi technicznymi oraz rysunkami rozkładowymi. W ten sposób Klient może upewnić się, czy pompa Calpeda spełni wszystkie potrzebne wymagania. 

Pompa Calpeda w wykonaniu specjalnym

Oprócz dostępnych modeli w wersji standardowej, Calpeda oferuje również wykonania specjalne dedykowane do różnego rodzaju instalacji przemysłowych, pracy z cieczami o zwiększonej korozyjności, temperaturze. Czas oczekiwania na wykonanie specjalne wynosi od 10 do 12 dni roboczych. W celu ustalenia jakie wykonanie będzie odpowiednie dla Twojej aplikacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Technicznym.

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem regionalnym producenta Calpeda, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią pompę oraz przedstawić korzystną ofertę. Przyjmujemy również pompy na serwis i oferujemy części zamienne do pomp Calpeda. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz złożenia zapytania ofertowego.