Lista produktów marki Chełchowski

Aktywne filtry

P.H.W.U. Chełchowski – polski producent zbiorników hydroforowych

P.H.W.U Chełchowski to polska firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, zbiorników, nowoczesnych systemów grzewczych i instalacji solarnych. Jednym z głównych celów firmy P.H.W.U. Chełchowski jest promowanie i upowszechnianie wykorzystania energii odnawialnej, zwłaszcza energii słonecznej, wprowadzając innowacyjne rozwiązania oparte na kolektorach słonecznych. Cechą wyróżniającą producenta Chełchowski na polskim rynku jest opracowanie własnej technologii obróbki stali nierdzewnej, która stała się drogą do osiągania niezawodnych efektów i najwyższych standardów.

Chełchowski – gwarancja jakości

Ostatnie lata firma poświęciła rozwojowi i inwestycji w nowe rozwiązania, dzięki czemu dzisiaj P.H.W.U Chełchowski posiada wysoką pozycję i uznanie na polskim rynku w branży przemysłowej. Sukces producenta wiąże się m.in. z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, jak na przykład stal nierdzewna kwasoodporna, co przekłada się na trwałość produktów. Producent dąży do zrównoważonego rozwoju, oferując urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska i oszczędzania kosztów.

Elastyczność i dostosowanie do Klientów

Kolejnym atutem producenta Chełchowski jest umiejętność dostosowywania się do indywidualnych potrzeb Klientów. Oprócz produktów przedstawionych w ofercie, firma realizuje wykonania specjalne indywidulane, tworząc na życzenie użytkowników produkty, które będą w pełni spełniać konkretne wymagania i oczekiwania. Firma od lat buduje renomę na zaufaniu Klientów, uznając zadowolenie i satysfakcję odbiorców za priorytet.

Oferta P.H.W.U Chełchowski

Firma P.H.W.U Chełchowski proponuje bardzo szeroki wybór produktów. W ofercie producenta dostępne są m.in. podgrzewacze wody, bufory do c.o., zbiorniki nierdzewne do pomp ciepła CWU, domowe hydrofory do studni i stacje uzdatniania wody, odżelaziacze wody, wymienniki ciepła, pompy hydroforowe oraz zbiorniki hydroforowe. Produkty nadają się do kontaktu z wodą pitną, co potwierdza atest higieniczny PZH.

Zbiorniki ze stali nierdzewnej INOX Chełchowski

Zbiorniki hydroforowe INOX TANK, popularne wśród użytkowników na polskim rynku, są jedną z gałęzi produkcji firmy P.H.W.U Chełchowski. Niewątpliwie zaletą zbiorników hydroforowych INOX jest wykorzystanie stali nierdzewnej niemieckiej jakości Thyssen Krupp o współczynniku antykorozyjności (PREN) równym stali 316L. Naczynia wykonane z tego rodzaju materiału nie potrzebują żadnego dodatkowego zewnętrznego zabezpieczenia antykorozyjnego. Potwierdzeniem jakości zbiorników hydroforowych INOX Chełchowski jest okres gwarancji, jaki udziela producent P.H.W.U Chełchowski. W zależności od pojemności zbiorników gwarancja wydawana jest nawet na 8 lat, co jest niespotykanym zjawiskiem wśród polskich producentów zbiorników hydroforowych. Standardowa oferta producenta obejmuje zbiorniki pionowe o pojemności od 800 do 2 000 litrów. Producent nie oferuje wyposażenia do swoich zbiorników hydroforowych (oprócz rurki wodowskazowej) – kwestia zaopatrzenia się w dodatkowe elementy leży po stronie użytkownika. Na zapytanie Klientów jest możliwość produkcji zbiorników o pojemności od 2 100 do 5 000 litrów, a także hydroforów odpornych na wyższe ciśnienie robocze. Zbiorniki hydroforowe ze stali nierdzewnej INOX TANK dostępne są z magazynu producenta w Polsce, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.