Lista produktów marki DAB

Aktywne filtry

DAB PUMPS – producent urządzeń do zastosowań domowych i przemysłowych

Główna siedziba producenta DAB PUMPS znajduje się we Włoszech (Padwa). Obecnie grupa DAB posiada 6 zakładów produkcyjnych oraz 16 biur handlowych i jest jednym z czołowych producentów innowacyjnych urządzeń technologicznych. Rozwiązania, jakie oferuje DAB PUMPS, są energooszczędne, niezawodne i skoncentrowane na spełnianiu potrzeb sektorów budownictwa mieszkaniowego, budynków użyteczności publicznej, a także rolnictwa i nawadniania.

Innowacyjność w projektowaniu urządzeń DAB oznacza także zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie pomp przemysłowych, zapewniając Klientom dostęp do zaawansowanych funkcji jakimi są m.in. zdalne sterowanie, monitorowanie pracy czy dostosowywanie się do zmieniających się warunków zewnętrznych.

Pompy DAB – odpowiedź na współczesne wyzwania

Wartością, która napędza DAB PUMPS, jest skupienie działań wokół ludzi i dla ludzi – klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Każdy projekt, plan działania i rozwoju opiera się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i dostarczaniu im innowacyjnych urządzeń. Dlatego też DAB dąży do produkowania urządzeń wyróżniających się prostą instalacją, łatwiejszym użytkowaniem i prostą konserwacją. Zaawansowana technologia producenta DAB PUMPS połączona jest z praktycznością, czego rezultatem są pompy i systemy, które są nie tylko efektywne, ale także dostosowane do realnych potrzeb użytkowników.

Zastosowanie pomp DAB PUMPS

Producent DAB PUMPS dostarcza rozwiązania dla zróżnicowanej grupy odbiorców. W ofercie DAB znajdziesz urządzenia do sektorów domowych i mieszkalnych, obejmujące obszary takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, zaopatrzenia w wodę, zwiększania ciśnienia, odprowadzania wody deszczowej, zanieczyszczonej, ścieków i inne. Oprócz tego pompy DAB idealnie sprawdzają się w obiegowych systemach grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz systemach przeciwpożarowych. DAB PUMPS oferuje również serię pomp dedykowaną dla rolnictwa i nawadniania, np. pompy zatapialne i pompy głębinowe dostępne w różnych konfiguracjach.

Asortyment pomp DAB

W ofercie sklepu internetowego pompyhydrofory.pl dostępne są dwie serie pomp DAB – seria Divertron, czyli pompy dedykowane do systemów wykorzystywania wody deszczowej i studni kopanych, oraz seria Verty Nova – do przepompowywania wody zanieczyszczonej, pobierania wody np. z wąskich zbiorników wodnych.

Jest to tylko część dostępnego asortymentu producenta DAB PUMPS, który możemy zaproponować. W celu doboru technicznego pompy zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści z Działu Technicznego chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, przedstawią szczegółową ofertę oraz pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia.