Lista produktów marki Franklin Electric

Aktywne filtry

Franklin Electric – innowacyjne rozwiązanie w świecie silników głębinowych

Franklin Electric z korzeniami w Fort Wayne (Indiana, USA) uznawany jest za lidera wśród producentów zapewniających rozwiązania w dziedzinie transportowania wody. W obszarze mieszkaniowym, komercyjnym, rolniczym, przemysłowym i komunalnym firma wyróżnia się nie tylko jako producent, lecz także jako twórca technologicznych rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

Zatrudniając ponad 5600 osób na całym świecie, Franklin Electric obsługuje klientów w ponad 50 lokalizacjach. Zlokalizowana w Fort Wayne firma Franklin Electric rozciąga swoje wpływy na rynek EMENA, obejmujący Europę, Bliski Wschód i Afrykę Północną. Obecność na arenie międzynarodowej marki Franklin Electric pozwala efektywnie reagować na potrzeby Klientów na różnych kontynentach.

Zarówno obroty ze sprzedaży produktów Franklin Electric na poziomie miliardów euro, jak i rosnąca liczba zadowolonych Klientów są odzwierciedleniem pozycji marki Franklin Electric jako jednego z czołowych producentów w branży przemysłowej. Obecnie firma dostarcza produkty najwyższej jakości spełniające wszelkie normy jakościowe, co potwierdza certyfikacja ISO 9001:2015, 14001:2015.

Wizja i wartości Franklin Electric

Firma Franklin Electric akcentuje swoje zobowiązanie przed Klientami do zapewnienia jakości, dostępności, obsługi oraz innowacyjności, dążąc do osiągnięcia optymalnych korzyści dla nich. Dzięki ciągłemu zaangażowanie w proces doskonalenia, Franklin Electric skoncentrowany jest na budowaniu kultury liderstwa, której celem jest dostarczanie klientom towarów najwyższej wartości.

Zobowiązanie do jakości m.in. wyrażane jest poprzez opracowywanie i produkowanie urządzeń według najwyższych zasad jakości. Wszystkie produkty Franklin Electric przechodzą pełne teksty w zaawansowanych zakładach produkcyjnych i laboratoryjnych.

Oferta Franklin Electric

Franklin Electric jako producent światowej sławy oferuje wysokiej jakości pompy i systemy pompowe znajdujące szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. W asortymencie marki Franklin Electric dostępne są silniki, pompy i elementy sterujące, mające na celu maksymalizację wydajności oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania.

Linia produktów Franklin Electric obejmuje kompleksową gamę 4-calowych silników do pomp głębinowych dostępnych w zakresie mocy od 0,25 kW do nawet 400 kW, o zróżnicowanym zasilaniu oraz różnej częstotliwości. Co ciekawe, Franklin Electric to producent, który wychodzi poza standardowe oferty, prezentując także silniki podwodne o średnicach sięgających 12” oraz napięciu do 3 300V. Ta rozbudowana oferta umożliwia dostosowanie systemów do specyficznych potrzeb i wymagań klientów.

Grupa Franklin Electric

W skład grupy Franklin Electric wchodzą również marki: Coverco i E-Tech. Pod marką Coverco produkowane są silniki 4- i 6-calowe o mocy 0,37 – 30 kW. E-Tech z kolei przedstawia linię zatapialnych pomp ze stali nierdzewnej o średnicy od 4 do 10 cali. Szczególnie wyróżniają się 5-calowe pompy E-Tech z krótkim sprzęgłem, idealne dla tych, którzy cenią sobie kompaktowe rozwiązania bez utraty na efektywności.