Lista produktów marki Hydro-Vacuum

Aktywne filtry

Hydro-Vacuum S.A. Grudziądz – zbiorniki hydroforowe polskiej jakości

Hydro-Vacuum S.A. – polski producent z siedzibą główną w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) działający od 1862 roku. Obecnie Hydro-Vacuum S.A. jest liderem w dziedzinie produkcji zaawansowanych pomp, systemów pompowych i zbiorników hydroforowych nie tylko w Polsce, ale również na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Polski producent światowej rangi

Jednym z podstawowych elementów rozwoju firmy Hydro-Vacuum Grudziądz jest własny dział badawczo-rozwojowy, który gromadzi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Obecnie producent dostarcza swoje produkty dla użytkowników na terytorium całej Polski (m.in. pompy głębinowe, przepompownie ścieków z mechanizmem separacji ciał stałych), Europy Zachodniej, a także na rynkach wschodnich, m.in. na Ukrainie, gdzie zlokalizowana jest spółka TOV Hydro-Vacuum S.A. oraz dalekiego wschodu – Indonezja, Singapur. W Wietnamie firma utworzyła oficjalne przedstawicielstwo.

Ekspansja na rynki zagraniczne to potwierdzenie globalnego zasięgu działalności firmy. W ostatnich latach dynamika sprzedaży Hydro-Vacuum S.A. systematycznie wzrasta, zwłaszcza w kontekście udziału w transakcjach eksportowych, osiągając poziom około 30%.

Hydro-Vacuum S.A. – innowacja, technologia, jakość

Producent Hydro-Vacuum Grudziądz kładzie nacisk na systematyczną modernizację swojego kompleksu produkcyjnego. Park maszynowy firmy Hydro-Vacuum, poddawany intensywnym modyfikacjom, reprezentuje jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w Europie Środkowo-Wschodniej. W ostatnich latach firma zainwestowała kwotę około 5 milionów EURO, zdeterminowana utrzymaniem najwyższych standardów technologicznych.

W skład infrastruktury produkcyjnej Hydro-Vacuum S.A. wchodzi także jedna z największych stacji badania pomp w regionie. To centrum naukowe umożliwia dokładne testowanie wydajności i bezpieczeństwa urządzeń, potwierdzając niezawodną jakość produktów. Ponadto Hydro-Vacuum posiada hutę odlewniczą wyspecjalizowaną w produkcji odlewów z żeliwa, staliwa oraz metali kolorowych. Własna odlewnia pozwala firmie zaoferować szeroki asortyment materiałów, otwierając drzwi do dostosowywania pomp do specyficznych wymagań i warunków pracy.

Hydro-Vacuum S.A. doskonale zarządza procesami projektowo-produkcyjnymi w swojej fabryce, bazując na Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy z zastosowaniem norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N-18001:2004.

Oferta producenta Hydro-Vacuum Grudziądz

Polska firma Hydro-Vacuum specjalizuje się m.in. w produkcji urządzeń dla wody czystej (pompy głębinowe, samozasysające, zatapialne, hydrofory i zestawy hydroforowe) oraz ścieków (pompy i przepompownie ścieków). W asortymencie firmy dostępna jest również seria urządzeń do zastosowań przemysłowych.

Hydro-Vacuum zbiorniki hydroforowe

Jako długoletni partner handlowy Hydro-Vacuum S.A. Grudziądz oferujemy dostęp do szerokiej gamy zbiorników hydroforowych producenta: ocynkowanych pionowych, membranowych pionowych lub poziomych. Zbiorniki marki Hydro-Vacuum są popularnie stosowane do użytku domowego i przemysłowego. Na zbiorniki ocynkowane HVP producent udziela 4-letniej gwarancji. Oprócz zbiorników hydroforowych, dostępne są również akcesoria do nich: wyposażenie zbiorników ocynkowanych HVP, przepony do zbiorników membranowych pionowych ZBOS i membranowych poziomych ZBOL. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu lub kontaktu z naszym działem doradców handlowych.