Lista produktów marki Italtecnica

Aktywne filtry

Italtecnica - jeden z największych europejskich producentów osprzętu dla pomp. Włoska firma Italtecnica posiada ponad 30-letnie doświadczenie w  opracowywaniu systemów sterowania pompami. Urządzenia produkowane przez Italtecnicę znajdują swoje zastosowanie w użytku domowym, przemyśle oraz rolnictwie. 

Italtecnica – jeden z największych europejskich producentów osprzętu dla pomp

Włoska firma Italtecnica jest liderem w projektowaniu i produkcji przełączników ciśnieniowych, mechanicznych oraz elektronicznych urządzeń do sterowania pomp elektrycznych. Italtecnica posiada ponad 40-letnie doświadczenie w opracowywaniu systemów sterowania pompami dla zastosowań domowych, rolniczych i przemysłowych.

Obecnie Italtecnica to globalna firma znana na całym świecie. Zaangażowanie zespołu w technologie i rozwój, podążanie za dynamicznym rozwojem rynku przemysłowego sprawiają, że producent Italtecnica utrzymuje pozycję światowego lidera, spełniając, a nawet przewyższając oczekiwania odbiorców.

Italtecnica – gwarancja niezawodności

Jednym z kluczowych elementów potwierdzających jakość produktów Italtecnica oraz profesjonalizm producenta jest certyfikat „Operatore Economico Autorizzato” (Autoryzowany Przedsięborca). To uprawnienie pozwala firmie na samodzielne dokonywanie zgłoszeń celnych, co ułatwia procesy logistyczne, a w efekcie przynosi znaczne korzyści ekonomiczne zarówno dla samej firmy, jak i dla Klientów na całym świecie.

Innowacyjność poprzez badania i nieustanny rozwój

W trosce o zaspokojenie potrzeb konsumentów producent Italtecnica kładzie nacisk na przemyślane badania rynku, które w późniejszym stają się fundamentem działań badawczo-rozwojowych. Filozofią marki jest tworzenie produktu od jego podstaw – zaczynając od pomysłu na projekt, poprzez etap produkcji, aż do kontroli jakości. Każdy z tych etapów wykonywany jest samodzielnie przez Italtecnica, dzięki czemu producent jest w stanie utrzymywać najwyższe standardy i dostarczać innowacyjne produkty definiujące nowe trendy w branży.

Italtecnica dodatkowo posiada własny dział, który odpowiada za formowanie, toczenie, konstrukcję form oraz cyfrowe zarządzanie produkcją. Ta kompleksowa struktura zapewnia elastyczność i szybkość reakcji na zmieniające się potrzeby rynku. Wszystkie procesy produkcyjne Italtecnica są skomputeryzowane, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymamy produkt spełniający najwyższe standardy jakości.

Producent Italtecnica dba o każdy szczegół i troszczy się o ekologię, dążąc do zrównoważonego rozwoju. Wszystkie opakowania produktów Italtecnica nadają się do recyklingu lub ponownego użytku. Do każdego opakowania dołączana jest szczegółowa instrukcja producenta umożliwiająca prawidłowe podłączenie urządzenia do systemu.

Szeroki wybór urządzeń Italtecnica

Italtecnica oferuje szeroki wybór sterowników ciśnienia i przepływu i wyłączników ciśnieniowych do hydroforów. Najpopularniejsze modele wśród nich to sterowniki BRIO do montażu pionowego lub poziomego – BRIO 2000-MT Italtecnica oraz BRIO TANK Italtecnica ze zbiornikiem 0,4L, który ma na celu skuteczne zapobieganie ciągłemu uruchamianiu i zatrzymywaniu pompy elektrycznej w sytuacjach, takich jak nieszczelność układu czy niewielkie zapotrzebowanie na wodę.