Lista produktów marki Lowara

Aktywne filtry

Pompy Lowara – wybór profesjonalistów

Lowara utworzona we Włoszech w 1968 roku jest marką należącą obecnie do firmy Xylem –światowego lidera w zakresie technologii wodnych. Markę Lowara wyróżnia jej innowacyjność, ponieważ niezmiennie od początku swojej działalności oferuje produkty najwyższej jakości, usprawniane wraz z rozwojem technologii. Pompy Lowara znajdują zastosowanie w przemyśle, infrastrukturze publicznej, budownictwie oraz rolnictwie.

Lowara marka firmy Xylem

Dzięki temu, że marka Lowara wchodzi w skład Xylem, jej pompy rozpowszechniły się w ponad 150 krajach. Pompy Lowara pracują m.in. takich miejscach jak Burj Khalifa w Dubaju, w Pałacu Sprawiedliwości we Włoszech czy przy wodociągach miejskich w Austrii. Klienci kupując produkty Lowara stawiają na nowoczesność oraz niezawodność. Ta marka jest w stanie spełnić wymagania zarówno wielkich światowych przedsiębiorstw, jak i zwykłych gospodarstw domowych.

Ponadto Xylem udoskonalił swoją ofertę na tyle, że pompy należących do nich marek mogą współpracować razem, np. pompy Lowara i pompy Flygt mogą brać udział w procesie produkcyjnym, gdzie pierwsze tłoczą czystą wodę, a drugie na końcu pompują ścieki. Pomimo tego, że Xylem ma wiele marek, wszystkie kontakty podlegać będą centralizacji, dzięki czemu będziesz kontaktować się z jednym pracownikiem, który ma wsparcie działu technicznego.

Decydując się na pompę Lowara, Xylem udostępnia również usługi serwisowe i możliwość naprawy pompy na miejscu, co zabiera mniej czasu oraz pozwala zaczerpnąć wiedzy o przebiegu naprawy pompy. Oprócz tego firma oferuje m.in. szkolenia, modernizację urządzeń czy ich wynajem i usługi na miejscu. Xylemowi zależy na satysfakcji klienta, dlatego skupia się na tym, by każdy problem znalazł odpowiednie rozwiązanie.

Zróżnicowana oferta pomp Lowara

Lowara posiada szeroką gamę pomp, by móc spełnić każdą potrzebę na pompę pracującą z wodą. Dla sektora budowlanego Lowara dostarcza pompy do utrzymania ciśnienia, klimatyzacji, systemów przeciwpożarowych oraz przepompowni ścieków i odwadniania. W przypadku rolnictwa, w ofercie znajdą się pompy do irygacji, nawadniania ogrodów czy parków. W przemyśle Lowara oferuje produkty dla przemysłu ciężkiego, górnictwa, czy nawet hut stali.

Pompy wielostopniowe ze stali nierdzewnej, cyrkulacyjne, drenażowe, odwadniające i ściekowe to tylko niektóre z dostępnych urządzeń w ofercie Lowara. Największy procent stanowią pompy odśrodkowe z szerokim zakresem opcji materiałowych oraz hydraulicznych, które sprawdzą się w pompowaniu wody pitnej, czy wodzie zawierającej agresywne środki chemiczne. Urządzenia Lowara posiadają certyfikaty zgodne z dyrektywą Energy related Products (ErP).

Oficjalny dystrybutor Lowara

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki Lowara, co pozwala nam na sprawne dobranie produktów, części zamiennych, naprawę i przedstawienie korzystnych ofert. Nasz dział techniczny chętnie odpowie na każde pytanie związane z produktami Lowara oraz pomoże w przyjęciu pompy do naprawy na serwis.