Lista produktów marki Nocchi

Aktywne filtry

Nocchi – Sta-Rite – Pentair-Water

Firma Nocchi jako integralna część światowej grupy Pentair Water zyskała reputację dostawcy wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do różnorodnych sektorów przemysłu  oraz zastosowań domowych. W 1992 roku firma Nocchi została wykupiona przez Sta-Rite, a w 2004 razem z firma Sta-Rite weszła w skład grupy Pentair.

Pentair Water

Pentair Water działa na rynku od 1966 roku przechodząc szereg transformacji związanych z głównym zakresem działalności i zatrzymując się na tematyce wodociągowej. Dzisiaj Pentair specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań związanych z filtracją, oczyszczaniem i utrzymaniem jakości wody w różnych kontekstach. Grupa posiada wykwalifikowana kadrę pracowników i inżynierów, którzy pomagają utrzymać pozycję lidera poprzez dostarczanie kompletnych rozwiązań pompowych.

Obecnie Grupa Pentair Water, w skład której wchodzi marka Nocchi, osiąga sukcesy poprzez konsekwentne dążenie do ciągłego ulepszania swojej oferty. Producenta cechuje innowacyjne podejście do rozwoju produktów ze swojej oferty, co pozwala firmie na dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Profesjonalizm pracowników, kompetentne podejście do zagadnień technicznych oraz wieloletnie doświadczenie w branży pompowej przekładają się na wysoką jakość oferowanych produktów.

Oferta pomp Nocchi

Marka Nocchi znana jest głównie z pomp do wody czystej oraz pomp do ścieków do różnych zastosowań, np. w basenie, zbiornikach, domach mieszkalnych, placach budowy czy przepompowniach ścieków. Asortyment pomp Nocchi obejmuje m.in. pompy pionowe, pompy powierzchniowe, pompy zatapialne, drenażowe i ściekowe oraz zbiorniki hydroforowe i zestawy hydroforowe.

Dla użytkowników indywidualnych Nocchi oferuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie zaopatrywania w wodę zarówno domów, jak i ogrodów. Nocchi dostarcza również urządzenia do nawadniania i odprowadzania wody deszczowej za pomocą szerokiej gamy pomp zatapialnych oraz powierzchniowych. Dla miejsc, w których potrzebne jest dostarczanie dużej ilości wody pod określonym ciśnieniem, np. w wieżowcach czy centrach handlowych, Nocchi proponuje kompletne zestawy hydroforowe.

Wśród przedstawionej oferty pomp Nocchi na sklepie pompyhydrofory.pl częstym wyborem naszych Klientów są: pompy do ścieków serii Priox, pompy samozasysające do wody czystej serii Multi EVO-A, pompy basenowe Swimmey Nocchi, pompy do oleju napędowego PGA, a także małe zbiorniki hydroforowe ze stali nierdzewnej INOX.

Pompy Nocchi – jakość i niezawodność

Produkty Nocchi spełniają wysokie standardy jakościowe. Dbałość producenta o każdy szczegół, wykorzystanie wytrzymałych i odpornych materiałów, precyzyjne podejście do planowania i realizowania procesu produkcyjnego sprawiają, że Nocchi utrzymuje reputację producenta pomp przemysłowych wysokiej klasy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na sklepie online pompyhydrofory.pl. W przypadku pytań związanych z doborem pompy lub sprawdzeniem dostępności służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.