Lista produktów marki Omnigena

Aktywne filtry

Pompy Omnigena

Omnigena to polski dystrybutor pomp, który skupia się na dostarczaniu pomp dla klientów indywidualnych i sektora cywilnego, rolnictwa. Rodzinna firma Omnigena działa na polskim rynku od 1974 roku. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzone jest przez najmłodsze pokolenie i stale się rozwija. To rozpoznawalna marka na polskim rynku klientów indywidualnych ze względu na niskie ceny. Asortyment producenta stale się rozwija o kolejne produkty – nie tylko pompy, ale także falowniki, sterowniki, czujniki. W 2013 roku firma otworzyła duży zakład dystrybucyjno-magazynowy nieopodal Ożarowa Mazowieckiego.

Produkty marki Omnigena

W ofercie Omnigena znajdziesz m.in. pompy do studni wierconych oraz kręgowych, pompy głębinowe do studni rurowych 2-calowych, pompy zatapialne do wody czystej i zanieczyszczonej. Wśród naszych klientów szczególnie popularna jest seria pomp Omnigena WQ oraz WQ Furia Omnigena z rozdrabniaczem. Dla użytkowników domków jednorodzinnych oraz ogródków działkowych polecamy kompaktowe zestawy hydroforowe Jet składające się z pompy hydroforowej oraz zbiornika AQUASYSTEM.

Jako zalety współpracy z producentem możemy wymienić:

- szybki czas dostawy – większość urządzeń (pomp, zbiorników, węży, kontrolerów) dostępna jest z magazynu głównego w Święcicach,

- pompy głębinowe do studni 2-calowych,

- żeliwne pompy Abisynki do ręcznego pompowania wody w gospodarstwie oraz na cmentarzach,

- od 1974 roku sprzedano ponad 1,3 mln pomp pod logiem Omnigena, co potwierdza ciągły rozwój i zaangażowanie. 

Sprawdź ofertę Omnigena w naszym sklepie

Jako polska firma, Omnigena doskonale rozumie specyfikę i warunki dotyczące instalacji wodnych w naszym kraju. Dzięki dopasowaniu oferty do lokalnych potrzeb, dystrybutor zapewnia Klientom efektywność działania w różnych zastosowaniach.

Oferta Omnigena obejmuje różnego rodzaju pompy i urządzenia dostosowane do potrzeb różnych sektorów, zaczynając od domu i ogrodu, poprzez rolnictwo, aż do przemysłu. Pompy sprawdzą się zarówno przy dostarczaniu wody do domów, jak i przy konstrukcji zaawansowanych systemów nawadniania.

Jako partner handlowy sklep pompyhydrofory.pl oferuje dobre ceny i szybką dostawę (nawet do 2 dni roboczych) pomp Omnigena do swoich klientów. Istnieje również możliwość zamówienia części zamiennych do pomp Omnigena.

Pomóc w doborze pomp

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem produktów Omnigena, prosimy o kontakt poprzez formularz lub e-mail biuro@pompyhydrofory.pl. W celu przygotowania oferty na części zamienne Omnigena należy podać typ urządzenia oraz numer seryjny, można przesłać również zdjęcie tabliczki znamionowej pompy.