Lista produktów marki Pedrollo

Aktywne filtry

Pedrollo – innowacyjne rozwiązania w świecie pomp wodnych

Firma Pedrollo swoją nazwę wzięła od jej założyciela – Silvano Pedrollo w 1974 roku. Swój początek zawdzięcza jednak nie Włochom, ale Dubajowi, gdzie Silvano odkrył, że woda może być droższa ludziom niż ropa naftowa. Dzięki podróżom po świecie producent zaczął pracować nad pompami, które mogłyby dostarczać wodę, tam, gdzie byłaby najbardziej potrzebna, jednocześnie ograniczając koszty produkcji i duże zużycie energii. W ten sposób pompy Pedrollo zaczęły pomagać całym społeczeństwom nawet w najbiedniejszych częściach świata, a sama firma zyskała status lidera w przemyśle pomp elektrycznych.

Obecność na międzynarodowej arenie

Pompy Pedrollo obecnie są sprzedawane w ponad 160 krajach, a klienci chwalą sobie włoską jakość i niezawodność. Wynika to z podstawowej filozofii firmy jaką jest „Szacunek dla człowieka”. Producent jest stanowczy w kwestii tego, że woda to przede wszystkim źródło życia, a nie zysku i powinna być dostępna dla każdego z nas. Poprzez rozpowszechnianie swoich produktów, Pedrollo stara się okazać szacunek ludziom, a cały dochód ze sprzedaży inwestuje z powrotem w firmę.

Pedrollo produkuje obecnie 2 miliony pomp rocznie. Pracownicy otrzymują specjalne szkolenia, by jak najlepiej wspierać firmę w rozwoju, nie tracąc przy tym na jakości produktów. Dzięki licznym zamówieniom i inwestycji w ciągłe ulepszanie pomp, Pedrollo jest w stanie zaoferować dobrej jakości pompy w przystępnej cenie. Ich solidność potwierdza certyfikat produkcyjny UNI EN ISO 9001:2015. Firma posiada również najnowocześniejsze centrum wykonywania prototypów, które umożliwia szybkie projektowanie i realizację nowych produktów oferujących coraz lepszą wydajność i dostosowanych do najbardziej zróżnicowanych potrzeb klientów.

Pompy Pedrollo

Pompy Pedrollo mają swoje zastosowanie w przemyśle, gospodarstwie domowym, rolnictwie, ściekach i odwodnieniu, budownictwie mieszkaniowym, gospodarce komunalnej, przemyśle spożywczym oraz OEM (Original Equipment Manufacturer). Producent oferuje wiele typów pomp w zależności od materiałów wykonania oraz wymagań klienta.

W ofercie marki Pedrollo znajdują się między innymi pompy odśrodkowe, peryferalne, wielostopniowe, obiegowe, pionowe czy pompy do podnoszenia ciśnienia. W Polsce najczęściej kupowanymi modelami są pompy zatapialne, głębinowe i hydroforowe. Większość pomp Pedrollo jest objęta 3-letnim okresem gwarancji.

Znajdź pompę Pedrollo w sklepie pompyhydrofory.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomp Pedrollo na naszym sklepie popmpyhydrofory.pl, a jeśli pojawi się problem z doborem pompy, nasz dział techniczny pomoże w znalezieniu najbardziej odpowiedniego modelu. Istnieje też możliwość oddania pompy na serwis, niezależnie czy chodzi tylko o przegląd czy większą usterkę. Zachęcamy do wysyłania zapytań i służymy pomocą.