Lista produktów marki PIUSI

Aktywne filtry

PIUSI – producent innowacyjnych urządzeń do obsługi smarów, paliw i płynów

PIUSI to działająca od 1953 roku włoska firma będąca wiodącym producentem urządzeń przeznaczonych do transportowania, uzupełniania i pomiaru różnego rodzaju płynów, m.in. smarów, paliw, benzyny, oleju napędowego, AdBlue® i innych. Asortyment producenta PIUSI obejmuje pompy, dysze, przepływomierze, urządzenia dozujące, czujniki poziomu cieczy i inne akcesoria. Wszystkie produkty projektowane są w 100% we Włoszech.

Produkty marki PIUSI dostępne są w ponad 130 krajach na całym świecie. Międzynarodowa obecność producenta PIUSI umożliwia dotarcie do szerokiego grona Klientów poprzez szeroką sieć dystrybutorów. Dodatkowo, producent posiada amerykański oddział zlokalizowany w Fort Lauderdale na Florydzie, który skupia się na obsłudze rynków Ameryki Północnej i Południowej.

Dzisiaj marka PIUSI to:

- 44.000 m2 całkowitej powierzchni,

- globalna obecność w 135 państwach,

- 60 patentów międzynarodowych,

- nieustanne inwestycje w badania i rozwój.

Zastosowanie pomp PIUSI

Produkty PIUSI wyróżniają się szerokim zakresem zastosowań w różnych dziedzinach.W firmach transportowych, pompy PIUSI umożliwiają monitorowanie i przesyłanie paliwa, gwarantując efektywne zarządzanie flotą pojazdów. W rolnictwie są odpowiednie do tankowania pojazdów rolniczych, zapewniając precyzyjną i bezpieczną dystrybucję paliwa.

W budownictwie i górnictwie z kolei produkty PIUSI są kluczowe dla skutecznego przesyłania paliwa do pojazdów ciężarowych i maszyn, wspierając płynne i nieprzerwane operacje. Dla sektora przemysłowego PIUSI oferuje urządzenia do obróbki metali, m.in. pompy, przepływomierze, wskaźniki poziomu cieczy i inne.

Wszystkie produkty PIUSI są intuicyjne, łatwe w montażu i obsłudze, co sprawia, że mogą być dostosowane do różnych warunków pracy.

Asortyment producenta PIUSI

Producent PIUSI dostarcza kompleksowe rozwiązania do przesyłu cieczy i dystrybucji paliw. Oferta marki PIUSI obejmuje pompy przenoszące olej napędowy, dystrybutory oleju napędowego, przepływomierze i filtry oleju napędowego, spełniające najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczące bezpieczeństwa.

W portfolio producenta dostępna jest również szeroka gama wysokiej jakości urządzeń do przesyłu AdBlue®, obejmująca pompy, przepływomierze, dysze oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Pompy zębate VISCOMAT PIUSI

Na szczególną uwagę zasługuje seria pomp zębatych do oleju Viscomat PIUSI. Są to urządzenia samozasysające, nadające się do pracy z olejem o średniej i dużej lepkości. W ofercie naszego sklepu pompyhydrofory.pl znajdziesz pompę Viscomat 200/2 jednofazową 230V, która  jest przeznaczona do tłoczenia olejów o lepkości nawet do 2 000 cSt. W przypadku pytań lub wyceny innego modelu pomp PIUSI zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. technicznych.