Lista produktów marki Speroni

Aktywne filtry

Speroni – producent pomp przemysłowych

W produkcji pomp przemysłowych firma Speroni kieruje się innowacją i nowoczesnymi technologiami, uznając je za niezbędne elementy procesu produkcyjnego. W ostatnich latach Speroni wprowadziło modernizacje dotyczące etapów projektowania i testowania, jednocześnie dodając szereg nowych urządzeń. Te udoskonalenia sprawiają, że producent Speroni jest w stanie sprostać dynamicznym zmianom rynku i zaspokoić zapotrzebowanie klientów.

Jeśli mamy mówić o osiągnięciach Speroni w cyfrach, to prezentuje się to w następujący sposób:

- 150 współpracowników,

- fabryka o powierzchni 45 tys. m2,

- ponad 300 sztuk produktów produkowanych dziennie,

- obecność w prawie 80 krajach na świecie,

- obrót przekraczający 55 mln euro rocznie.

Począwszy od fazy pozyskiwania surowców aż po produkcję finalnych produktów, stała kontrola i testowanie są integralną częścią procesu produkcyjnego Speroni. Producent obecnie jest liderem branżowym, który dostarcza innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty dla swoich Klientów na całym świecie.

Początki działalności Speroni

Speroni to producent na światową skalę, którego obecność w sektorze pomp elektrycznych rozpoczęła się w 1947 roku. Firma została założona przez Giuseppe Speroni. Swoją działalność Giuseppe Speroni zaczął w czasach powojennych, gdy rolnictwo było głównym sektorem gospodarki. Dostrzegł wagę innowacyjnych rozwiązań mechanicznych oraz zrozumiał, ze wprowadzenie maszyn i urządzeń może zwiększyć wydajność i efektywność procesów rolniczych. A już po 20 latach od początku działalności firma Speroni rozszerzyła obecność swoich produktów poza granice Włoch, wchodząc na globalny rynek dystrybucji swoich produktów. Dzisiaj marka Speroni jest znana na całym świecie z niezawodności swoich urządzeń.

Gwarancja jakości Speroni

Każdy produkt Speroni jest rezultatem starannego planowania i dokładnych testów. Długookresowe badania wytrzymałościowe potwierdzają jakość urządzeń oraz są kluczowym elementem procesu ich doskonalenia. Staranność w procesie planowania, produkowania, testowania i doskonalenia sprawia, że produkty marki Speroni spełniają najwyższe standardy branżowe.

Oferta producenta Speroni – rozwiązanie dla każdego

Speroni specjalizuje się m.in. w produkcji pomp powierzchniowych, pomp głębinowych oraz pomp zatapialnych. Asortyment produktów Speroni przeznaczony jest dla gospodarstw domowych, rolno-spożywczych i ogrodnictwa, a także przemysłu.

Nasza oferta obejmuje pompy głębinowe oraz silniki do pomp głębinowych, pompy samozasysające, pompy hydroforowe. Oferujemy również zestawy hydroforowe (automaty wodociągowe) składające się ze zbiornika poziomego przeponowego polskiego producenta Wimest, pompy hydroforowej Speroni serii CA / CAM, węża antywibracyjnego, wyłącznika ciśnieniowego oraz manometru.

Współpracujemy bezpośrednio z producentem Speroni. Część asortymentu przedstawionego w naszym sklepie internetowym pompyhydrofory.pl mamy dostępną od ręki z magazynu we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z nami. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.