Lista produktów marki Stairs

Aktywne filtry

STAIRS – lider wśród producentów pomp głębinowych

Tajwańska marka Stairs industrial Co. Ltd., będąca czołowym producentem pomp głębinowych oraz silników do pomp głębinowych, obecna jest na rynku od 1981 roku. Na rynku polskim produkty Stairs obecne są od ponad 10 lat i są odpowiedzią na potrzeby odbiorców w sektorze przemysłowym, w budownictwie, rolnictwie, chłodnictwie, a także w gospodarstwach domowych. Przez ostatnie lata Stairs stał się producentem, którego produkty dostarczane są do ponad 120 krajów i są synonimem najnowszej technologii i niezawodności działania.

Historia firmy Stairs

Firma Stairs industrial Co. Ltd została założona przez S.C. Huanga w 1981 roku. Początkowo była to fabryka zlokalizowana w Tajpej (Tajwan), która zajmowała się produkcją i dystrybucją pomp głębinowych wspomagających wieżowce. Dopiero w roku 1990 powstały pierwsze pompy głębinowe do studni głębinowych. W ciągu następnych lat producent wprowadził pompy głębinowe 4-calowe i 6-calowe ze stali nierdzewnej, a także pompy 8-calowe. W międzyczasie zostały wyprodukowane również pierwsze pompy poziome i pionowe wielostopniowe do zastosowań przemysłowych i komercyjnych. Z upływem lat producent Stairs poszerzał również swoją przestrzeń roboczą, budując nowe fabryki oraz wszedł na rynek międzynarodowy, rozwijając sieć dystrybucyjną na całym świecie.

Obecnie ponad 95% wszystkich komponentów pomp Stairs produkowanych jest w zakładach produkcyjnych Stairs industrial Co. Ltd. Taka strategia pozwala na utrzymanie pełnej kontroli nad każdym etapem produkcji. Obejmując pełen zakres produkcji, od tworzenia formy po finalny montaż, marka Stairs to nie tylko gwarancja zaawansowanej technologii, ale również konsekwentnego dążenia do zadowolenia potrzeb Klientów.

Oferta producenta Stairs

Firma Stairs posiada bogate doświadczenie w produkcji pomp przemysłowych, rozwiniętą infrastrukturę produkcyjną oraz zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Marka dostarcza rozwiązania dla różnych sektorów, jednocześnie oferując usługi OEM dostosowane do potrzeb firm o różnej skali i lokalizacji geograficznej.

W asortymencie producenta Stairs dostępne są m.in.

- pompy głębinowe i dedykowane silniki głębinowe,

- pompy wielostopniowe – poziome i pionowe,

- pompy zatapialne,

- zbiorniki ciśnieniowe Aquafoss,

- zestawy hydroforowe SSA.

Pompy Stairs produkowane są z dwóch rodzajów stali nierdzewnej – AISI 3004 i AISI 316. Szczególną popularnością cieszą się pompy głębinowe Stairs ST z norylowymi wirnikami, które są wizytówka marki Stairs. Wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 sprawdzają się w instalacjach wody użytkowej, instalacjach nawadniania i podnoszenia ciśnienia. Do pomp głębinowych producent dostarcza również silniki elektryczne, zróżnicowane pod względem mocy i zasilania.

Oprócz pomp głębinowych i silników do pomp głębinowych, Stairs specjalizuje się również w produkcji poziomych, monoblokowych pomp wielostopniowych o różnym przeznaczeniu. Popularne serie pomp Stairs HBN i HBI ze stali AISI 316 do cieczy lekko korozyjnych oraz pompy Stairs CB i CBI wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304 są odpowiednikami przemysłowych pomp Grundfos pod względem specyfikacji technicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Stairs na naszym sklepie pompyhydrofory.pl. Nasz zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz pomóc w doborze urządzenia dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.