Lista produktów marki Tecnoplastic

Aktywne filtry

Tecnoplastic – wyłączniki pływakowe włoskiej jakości

Włoski producent wyłączników pływakowych Tecnoplastic Srl działa na rynku od 1994 roku. Oferuje szeroką gamę produktów do różnych zastosowań – od domowych po profesjonalne. Dostarcza rozwiązania dla producentów pomp, konstruktorów stacji uzdatniania wody, producentów paneli i podzespołów elektrycznych. A także zaopatruje w swoje produkty dystrybutorów i producentów urządzeń elektrycznych i hydraulicznych na całym świecie.

Certyfikaty i standardy

Wszystkie produkty marki Tecnoplastic są produkowane w 100% we Włoszech. Cały proces produkcyjny, rozpoczynając od pomysłu, przez projektowanie, opracowywanie form, formowanie detali, aż po testy końcowe ma miejsce w fabryce Tecnoplastic w Saonara, zlokalizowanej niedaleko Wenecji. Firma jest dumnym posiadaczem certyfikatu ISO 9001:2015, a produkty Tecnoplastic są certyfikowane przez TUV, UL, EX, EAC, ACS, co świadczy o przestrzeganiu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Tecnoplastic – innowacyjność i jakość

Co wyróżnia wyłączniki pływakowe Tecnoplastic na tle innych? Wszystkie wyłączniki są testowane przed pakowaniem, a w czasie produkcji testowane są w komorze próżniowej z wodą, co pozwala na wykrycie ewentualnych wycieków. Wyłączniki pływakowe producenta Tecnoplastic wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, odpornych na korozję. Wyposażone w mikroprzełączniki o żywotności 50.000 cykli.

Oprócz wyłączników pływakowych, w ofercie producenta Tecnoplastic dostępne są również urządzenia do monitorowania poziomu cieczy w obiektach wód czystych, deszczowych, przemysłowych i chemicznych oraz obudowy filtracyjne produkowane z nietoksycznego materiału zgodnie z przepisami ACS, przeznaczone do kontaktu z wodą pitną. W 2012 roku producent stworzył całą linię produktów UL dedykowanych dla rynku północnoamerykańskiego.

Wyłączniki pływakowe Tecnoplastic

Firma Tecnoplastic wyróżnia się profesjonalizmem i zaangażowaniem w spełnienie oczekiwań klientów. Wykorzystanie do produkcji urządzeń materiałów pierwszej klasy pozwala na oferowanie szerokiej gamy produktów oraz akcesoriów.

Wyłączniki pływakowe są jednym z flagowych produktów włoskiej marki Tecnoplastic. W zależności od wykorzystanego przewodu wyłączniki pływakowe Tecnolpastic to urządzenia jednofunkcyjne (przewód SPST – NO do opróżniania w wersji standardowej lub napełniania) lub dwufunkcyjne (przewód SPDT NO/NC do opróżniania i napełniania). Tecnoplastic produkuje wyłączniki pływakowe o różnej konstrukcji, kształcie i zastosowaniu, m.in. wyłączniki pływakowe zwykłe, wyłączniki pływakowe o opływowym kształcie do ścieków, a także wąskie, pionowe regulatory poziomu cieczy stosowane w przestrzeniach o ograniczonym miejscu.

W naszym sklepie pompyhydrofory.pl wśród szerokiej gamy wyłączników pływakowych dostępne są również produkty marki Tecnoplastic. Oferujemy:

- wyłączniki pływakowe Supertec do ścieków,

- wyłączniki pływakowe Taurus do ścieków,

- wyłączniki pływakowe Flotec do ścieków.

Na zapytanie dostarczamy wyłączniki pływakowe w wersji Atex (Taurus-Ex, Supertec-Ex) a także wyłączniki pływakowe Taurus w wykonaniu specjalnym, np. do wody gorącej lub przeznaczone do przemysłu spożywczego.