Lista produktów marki UHPlast

Aktywne filtry

UHPlast – producent zbiorników polietylenowych

UHPlast, będący częścią grupy Ukrhimlat z siedzibą główną w Kijowie (Ukraina), działa na rynku polskim od 2022 roku. Początkiem działalności firmy UHPlast w Polsce stało się otwarcie zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy, w którym powstają wyroby z tworzywa sztucznego. Obecnie firma UHPlast oferuje m.in. zbiorniki polietylenowe o pojemności od 50 do 10 000 litrów, zróżnicowane pod względem formy, rozmiaru oraz koloru. Zbiorniki magazynujące UHPlast posiadają atest higieniczny PZH, co potwierdza możliwość ich wykorzystywania do kontaktu z wodą pitną.

Oferta zbiorników magazynujących UHPlast

Własny proces produkcyjny marki UHPlast oparty jest na rotacyjnym formowaniu, co pozwala na tworzenie wysokiej jakości wyrobów, spełniających najbardziej rygorystyczne standardy. Cecha ta sprawia, że zbiorniki UHPlast to trwałe, odporne na uszkodzenia produkty, służące do skutecznego przechowywania różnego rodzaju substancji.

Zbiorniki na deszczówkę i wodę pitną to jeden z sektorów produkcji UHPlast. Oferta zbiorników polietylenowe obejmuje zbiorniki pionowe i poziome, kwadratowe i prostokątne, płaskie i cylindryczne, o różnych kolorach i pojemnościach. Standardowo zbiorniki UHPlast produkowane w kolorze niebieskim, w ostatnim czasie jednak wprowadzane są nowe kolory: biały, który pozwala na monitorowanie poziomu cieczy wewnątrz zbiornika, szary, zielony, czarny i marmurowy.

UHPlast – elastyczne dostosowanie do Klienta

Producent UHPlast jest w stanie dostosować każdy produkt do indywidualnych wymagań Klientów. Oprócz szerokiego asortymentu zbiorników w wersjach standardowych, UHPlast oferuje również wykonania specjalne, produkowane na specjalne zapytanie – zarówno na podstawie przedstawionego rysunku technicznego, jak i bez niego.  

Zbiorniki polietylenowe UHPlast – wysoka jakość wykonania

Bezszowność, cecha będąca wynikiem braku ciśnienia podczas formowania zbiorników UHPlast, eliminuje ryzyko wycieków oraz gwarantuje doskonałą trwałość produktów. Co więcej, zbiorniki wykonane metodą formowania rotacyjnego wyróżniają się łatwością w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w przypadku np. przemysłu spożywczego oraz magazynowania substancji spożywczych.

Wykorzystywany do produkcji zbiorników UHPlast polietylen odporny jest na mróz i zmienne temperatury. Zakres temperatury otoczenia  waha się do +40°C do +60°C, co czyni je wszechstronnymi i dostosowanymi do różnych warunków środowiskowych.

UHPlast – innowacja, jakość, elastyczność

Przemyślana polityka cenowa, wysoka jakość wykonania, szybka realizacja zleceń, a także dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klientów – wszystkie te cechy sprawiają, że producent UHPlast dynamicznie poszerza swoją działalność oraz sieć dystrybucji na rynku Europejskim. Wdrożona polityka marketingowa marki UHPlast umożliwia dotarcie do nowych rynków, zachowując najwyższe standardy jakości oraz satysfakcji odbiorcy końcowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta UHPlast na naszym sklepie internetowym pompyhydrofory.pl. Przedstawione pozycje to tylko część dostępnego asortymentu –  w celu szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami.