Wyposażenie zbiorników

Aktywne filtry

W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór wyposażenia zbiorników i niezbędnych akcesoriów, które pomogą zoptymalizować i usprawnić działanie zbiornika, niezależnie od jego rodzaju oraz głównego zastosowania.

Wybór odpowiedniego wyposażenia zbiorników

Oferta wyposażenia zbiorników w sklepie pompyhydrofory.pl obejmuje:

Kompletne wyposażenie do zbiorników ocynkowanych

Oryginalne zestawy – wyposażenia zbiorników polskich producentów Wimest i Hydro-Vacuum. W skład takiego wyposażenia wchodzi m.in. rurka wodowskazowa z nakrętkami i uszczelkami, manometr, korek, nypel, kolano i trójnik ocynkowany, zawór pompowania powietrza. Wyposażenie zbiorników dobierane jest do typu zbiornika (pionowy lub poziomy) oraz pojemności.

Dodatkowo oferujemy również manometry, kompletne wyczystki i o-ringi dedykowane do zbiorników ocynkowanych Wimest.

Membrany do zbiorników przeponowych

W ofercie wyposażenia zbiorników dostępne są również membrany (worki gumowe), będące wymiennym elementem zbiorników przeponowych pionowych i poziomych. Dostępne w różnych rozmiarach, oryginalne membrany zapewniają precyzyjne kontrolowanie ciśnienia i zapewniają sprawne działanie systemów wodociągowych oraz pomp hydroforowych.

Zestawy przyłączy do zbiorników polietylenowych

Zestawy przyłączy do zbiorników Elbi są w pełni kompatybilne ze wszystkimi zbiornikami naziemnymi włoskiego producenta Elbi. Wyposażenie zbiorników Elbi, jakim jest komplet przyłączy, gwarantuje trwałe i szczelne połączenie, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku zbiorników używanych do magazynowania substancji agresywnych chemicznie, wykluczając ryzyko wycieków. Przyłącza dostępne są w różnych rozmiarach: od ¾” do 2”.

Regulatory QUICK STOP

Wyposażenie zbiorników polietylenowych – regulatory Quick Stop Advance® włoskiej marki MAC3. Zawory pływakowe Quick Stop to Innowacyjne regulatory poziomu wody, które wykorzystują opatentowaną technologię szybkiego otwierania i zamykania, eliminując nadmierne uruchamianie pompy. Po osiągnięciu ustalonego poziomu napełnienia zbiornika, zawór automatycznie zamyka otwór wlotowy, co przekłada się na oszczędność energii i zwiększoną wydajność.

Pokrywy i nadbudowy

Oferowane przez nas pokrywy i nadbudowy są wyposażeniem do zbiorników polietylenowych Elbi serii  CU, CHU, CB, CBA, BC, PA, CV, CHO, CHL, CPN, CPZ oraz SSC. Tego rodzaju wyposażenie zbiorników umożliwia szczelne zamknięcie zbiorników, łatwy dostęp do wnętrza zbiornika w celu jego regularnego przeglądu czy ewentualnej naprawy. Z kolei nadbudowy zbiorników przeznaczonych do instalacji podziemnej pozwalają na głębsze umiejscowienie zbiorników pod ziemią.

Wyposażenie zbiorników w naszym sklepie

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wyposażenia zbiorników. Jeśli wśród listy oferowanych akcesoriów nie znalazłeś odpowiedniej pozycji dla siebie, skontaktuj się z nami. Dostarczamy również wyposażenie zbiorników polskich i zagranicznych producentów dostępne na indywidualne zapytanie.