Lista produktów marki Ebara

Aktywne filtry

Pompa DWO 200M Ebara 230V
-37%
4 031,00 zł
2 539,53 zł netto
4 031,00 zł
-37% 2 539,53 zł brutto

Pompa DWO 200M Ebara 230V

Czas dostawy produktu

Termin realizacji zamówienia

2-3 tygodnie robocze

Zapraszamy do kontaktu z działem BOK

EBARA – lider wśród producentów pomp przemysłowych

EBARA Corporation to japońska firma, która funkcjonuje od 1912 roku i obecnie jest jednym z czołowych producentów pomp na świecie. Jej hasłem przewodnim są „Pasja i Oddanie”. Od samego początku skupia się na pomocy społeczeństwu oraz środowisku poprzez tworzenie zaawansowanych technologicznie pomp do wody, wentylatorów, sprężarek, turbin oraz sprzętu do produkcji półprzewodników. 

Marka światowej rangi

Główna siedziba EBARY znajduje się w Tokio, a ponad 80 oddziałów jest rozsianych po całym świecie. Polski oddział należy do EBARA PUMPS EUROPE, czyli europejskiej filii EBARY, która ma swoje centrum we Włoszech. To oni rozpowszechnili markę na całym kontynencie, podbijając rynek domowy oraz przemysłowy. Dzięki takim oddziałom, klienci z poszczególnych krajów mogą otrzymać najlepszą pomoc w doborze właściwego produktu. 

W Polsce funkcjonują Serwisy Centralne, które mogą sprawdzić stan pompy oraz Autoryzowane Punkty Serwisowe, które oferują naprawę oraz uruchomienie pomp, dzięki czemu przekażą Ci cenną wiedzę oraz pewność, że pompa zostanie poprawnie zainstalowana. 

Produkty EBARA gwarancją najwyższej jakości

EBARA nie byłaby jednym z czołowym producentów, gdyby ich produkty nie były najwyższej jakości oraz poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Należą do nich między innymi UNI EN ISO 14001:2015, który dotyczy globalnej normy zarządzania środowiskowego, oraz UNI EN ISO 9001:2015, czyli certyfikat zarządzania jakością. 

Ta japońska marka od samego początku łączy tradycję z innowacyjnością. Dzięki pasji, która jest fundamentem firmy, pojawia się coraz więcej pomysłów jak pomóc nie tylko domownikom i całym społecznościom, ale także środowisku. EBARA chce osiągnąć Cele Zrównoważonego Rozwoju, które są planem działania mającym na celu zrównoważenie potrzeb obecnych i przyszłych pokoleń, zaproponowanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. 

Szeroki wybór i zastosowanie pomp EBARA

Nie da się ukryć, że EBARA dąży nie tylko do osiągnięcia najwyższej jakości, ale także do usatysfakcjonowania każdej ze stron. Obecnie EBARA jako firma jest numerem jeden pod względem produkcji pomp ze stali nierdzewnej i pomp żeliwnych. Oddział europejski natomiast wiedzie prym w produkcji pomp elektrycznych. Producent posiada szeroki wachlarz pomp do instalacji domowej, cywilnej i komercyjnej, przemysłowej oraz w rolnictwie i nawadnianiu. W każdej z tych kategorii, EBARA przywiązuje wagę do różnego zastosowania pomp, tak więc w ofercie do gospodarstwa domowego znajdą się nie tylko pompy do odprowadzania brudnej wody, ale również do nawadniania ogrodu lub ogrzewania i klimatyzacji. 

Istnieje również duży wybór pomp dla wielu gałęzi przemysłu takich jak przemysł samochodowy, spożywczy, farmaceutyczny, kopalniany czy produkcyjny. W przypadku rolnictwa, producent EBARA oferuje pompy do pobierania podpowierzchniowego oraz zwiększania ciśnienia. 

Pompy powierzchniowe, zatapialne, głębinowe, hydroforowe oraz wiele innych mogą zostać dobrane precyzyjnie do Twojego zapotrzebowania, zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz zespół służy pomocą.