Zbiorniki

Aktywne filtry

Bogata oferta zbiorników w naszym sklepie pompyhydrofory.pl jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby domowe i przemysłowe naszych Klientów. Zbiorniki odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu stabilnego dostarczania wody, magazynowaniu substancji czy transportowaniu medium.

Różne rodzaje zbiorników

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę zbiorników zróżnicowanych pod względem pojemności, materiału wykonania, zastosowania, które są w stanie sprostać wymaganiom każdej aplikacji.

Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe to m.in. zbiorniki hydroforowe (ocynkowane/ze stali nierdzewnej) oraz zbiorniki hydroforowe membranowe producentów Wimest, Hydro-Vacuum, P.H.W.U. Chełchowski, Nocchi, Aquapress, Aquafos, WellMate. Zbiorniki dostępne o różnych pojemnościach i parametrach ciśnienia.

Zbiorniki bezciśnieniowe polietylenowe

Grupa zbiorników wykonanych z wysokiej jakości polietylenu, w tym zbiorniki magazynujące, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na chemię producentów Elbi, AQUA, UHPlast. Zbiorniki bezciśnieniowe znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach niezależnie od rodzaju substancji – od gospodarstw domowych po aplikacje przemysłowe.

Wykonanie materiałowe zbiorników

Oferujemy zbiorniki wykonane ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej oraz zbiorniki polietylenowe. Zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej to doskonały wybór dla aplikacji domowych wymagających do przechowywania wody pitnej. Jeśli zależy Ci na lekkim i trwałym rozwiązaniu, warto rozważyć zakup zbiornika z polietylenu. Są one odporne na korozję i łatwe w transporcie oraz montażu.

Typy zbiorników

W ofercie naszego sklepu pompyhydrofory.pl znajdziesz różne typy zbiorników, takie jak zbiorniki pionowe, zbiorniki poziome, zbiorniki naziemne i podziemne, o różnych kształtach, pojemnościach, a nawet kolorach, umożliwiając elastyczność w wyborze najlepszego rozwiązania. Dostarczamy również dedykowane akcesoria do zbiorników.

Szybka realizacja i dostawa

Oferujemy szybką dostawę, aby zapewnić niezwłoczne dostarczenie zamówionego produktu. Dostępne zbiorniki z magazynu w Polsce dostarczamy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Indywidualne dopasowanie

Wiemy, że każda aplikacja ma swoje unikalne wymagania. Dlatego oferujemy indywidualne dopasowanie zbiorników do Twoich potrzeb. Nasz zespół specjalistów jest gotów pomóc Ci w wyborze odpowiedniego zbiornika oraz w dostosowaniu go do specyfikacji Twojego projektu. Dla naszych Klientów dostarczamy niezbędne rozwiązania, zapewniając nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście.