Lista produktów marki Wimest

Aktywne filtry

Wimest – polski producent hydroforów

Firma Wimest to znany i ceniony polski producent zbiorników hydroforowych. Założona w Przasnyszu w 1991 roku przez Wojciecha Szewczaka i Michała Tarczyńskiego obecnie jest jednym z najpopularniejszych producentów zbiorników na polskim rynku.

Produkty Wimest cieszą się uznaniem zarówno wśród użytkowników indywidualnych, jak i instalatorów, co świadczy o silnym zaufaniu jakim firma Wimest darzy się w Polsce. Są one doskonale wykonane, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnych cenach. Szeroko dostępne w Polsce, obecne w ponad 60 hurtowniach oraz 400 punktach detalicznych.

W ofercie producenta Wimest znajdziesz urządzenia do zasilania instalacji wodociągowych w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych. Zastosowanie produktów Wimest obejmuje również nawadnianie ogrodów, zraszanie trawników i wiele innych.

Zbiorniki hydroforowe Wimest

Wizytówką producenta Wimest stały się zbiorniki hydroforowe. Obecnie firma posiada jedną z najbogatszych ofert zbiorników hydroforowych ocynkowanych oraz zbiorników hydroforowych przeponowych (membranowych), które z powodzeniem sprawdzają się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, gospodarstwach domowych, a także rolnictwie i przemyśle. Zbiorniki posiadają atest higieniczny PZH.

Zbiorniki ocynkowane dostępne są w pojemnościach od 100 do 2 000 litrów, zbiorniki przeponowe – od 24 do 500 litrów. Dostępne modele pionowe oraz poziome.  Zbiorniki hydroforowe Wimest skonstruowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu Klient otrzymuje gwarancję długotrwałej, bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.

Dodatkowo Wimest wprowadził na rynek polski kompletne zestawy wodociągowe (automaty, hydrofory) w różnych konfiguracjach tworzone na bazie zbiorników hydroforowych Wimest.

Różnorodna oferta Wimest

Produkcja firmy Wimest nie ogranicza się tylko do zbiorników hydroforowych. W ofercie producenta dostępne są również pompy hydroforowe serii SKSb (z silnikiem lub bez) 2-, 3- i 4-stopniowe oraz monoblokowe, wielostopniowe pompy samossące SKM (230V lub 400V) do wody czystej. Oprócz zbiorników, automatów wodociągowych i pomp hydroforowych, Wimest proponuje również odżelaziacze, systemy uzdatniania wody, kotły centralnego ogrzewania i podgrzewacze wody, naczynia wzbiorcze do układów otwartych c.o., a także akcesoria takie jak wyłączniki ciśnieniowe, węże ciśnieniowe, membrany do zbiorników membranowych, wyposażenie zbiorników i inne.  

Pompy i zbiorniki Wimest w sklepie

Ofertę producenta Wimest można poznać w naszym sklepie internetowym pompyhydrofory.pl. Duży wybór zbiorników hydroforowych Wimest posiadamy „od ręki” na magazynie, co znacznie skraca czas realizacji zamówień. Istnieje również możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu. Jako przedstawiciel marki Wimest zapewniamy kompleksową obsługę i satysfakcję Klienta z wyboru.