Pompa chłodziwa ZA 200 1,5kW
  • promocja

Pompa chłodziwa ZA 200 1,5kW

Producent: Osip
Cena brutto: 8 205,67 zł

Cena regularna: 10 257,11 zł

8205.67
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 188,46 zł

Cena (EUR): 1 870,58 €

Cena netto: 6 671,28 zł

Cena regularna: 8 339,11 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 657,28 zł

Cena (EUR): 1 520,80 €

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10-28 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Opis

Pompa do chłodziwa Osip ZA 200

Seria elektropomp Osip ZA to popularne pompy do chłodziwa przeznaczone do pompowania cieczy chłodzących i smarów w tokarkachfrezarkach oraz innych obrabiarkach metali, gdzie wymagany jest wysoki przepływ cieczy przy niskim ciśnieniu. Pompy ZA nadają się do tłoczenia emulsji częściowo syntetycznych z rozpuszczalnikami, które są szkodliwe dla standardowego uszczelnienia mechanicznego. Konstrukcja bezuszczelnieniowa. Wirnik oraz korpus pompy wykonany z aluminium. Przystosowane do pracy ciągłej.

Pompy chłodziwa OSIP to popularne urządzenia w zakładach specjalizujących się w obróbce skrawaniem tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych oraz szkła. Cenione za bezawaryjność i długą żywotność. W standardzie pompa ZA 200 Osip z silnikiem trójfazowym (400V) jest wykorzystywana w maszynach, na życzenie klienta oferujemy również wersję z silnikiem jednofazowym (230V). Pompy ZA 220 dostępne na zamówienie – czas realizacji do 3 tygodni. W przypadku wymagania większego przepływu chłodziwa w systemie zalecamy do zapoznania się z modelem pompy chłodziwa Osip ZA 220.

W ofercie sklepu pompy Osip ZA 200 w różnych długościach na wybór – 320 mm, 450 mm, 600 mm, 800 mm.

Montaż pompy: Pompa powinna być zamontowana tak, aby wlot pompy był kilka centymetrów nad dnem zbiornika. To zapobiega pompowaniu razem z medium osadzonych na dnie cząstek. Zalecamy zabezpieczyć pompę przed pracą na sucho poprzez zastosowanie czujnika poziomu cieczy w zbiorniku oraz systematycznie usuwać zanieczyszczenia na dnie zbiornika.

Specyfikacja techniczna Osip ZA 200:

  • Wydajność do 500 L/min
  • Podnoszenie do 20 m
  • Zasilanie 400V (230V na zamówienie specjalne)
  • 2800 obr/min
  • Długość zabudowy „C” w załączonej karcie katalogowej  – 320 mm – 450mm -600 mm - 800 mm (do wyboru przez użytkownika)
  • Króciec tłoczny DNM 2”
  • Średnica kołnierza 300 mm
  • Maksymalna temp. chłodziwa +60°C

Wykonanie Osip ZA 200:

  • Wirnik pompy – G Al Si 9 alloy
  • Korpus pompy – G Al Si 9 alloy
  • Wał silnika – Stal AISI 416
  • Obudowa silnika – Aluminium -Mec 80-90
  • Silnik – zamknięty, zewnętrznie chłodzony 1,5kW
  • Śruby – stal nierdzewna

Schemat i wymiary pomp Osip ZA 200:

Schemat i wymiary pomp Osip ZA 200:

Wykres wydajności Osip ZA 200:

Wykres wydajności Osip ZA 200:

 

 

Dane techniczne

Zasilanie 400V
Wydajność w zakresie 401-600 l/min
Wysokość podnoszenia w zakresie 16-30 m

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl