Lista produktów marki ČERPACÍ TECHNIKA

Aktywne filtry

Pompy Cerpaci Tecnica – rozwiązanie dla każdego

Cerpaci Tecnica s.r.o. – czeski producent pomp przemysłowych z siedzibą główną w czeskim miasteczku Brno. Specjalizuje się w tworzeniu i produkcji pomp zatapialnych szlamowych oraz pomp głębinowych ślimakowych przeznaczonych do użytku domowego i przemysłowego. Dzięki różnorodnym zastosowaniom pomp Cerpaci Tecnica oraz dostosowaniu do potrzeb Klientów, Cerpaci Tecnica staje się nie tylko dostawcą, ale także partnerem w osiąganiu postawionych celów.

Oferta Cerpaci Tecnica

Producent pomp Cerpaci Tecnica kładzie nacisk na jakość swoich urządzeń. Użycie materiałów, wyróżniających się wysoką odpornością, przekłada się na długą żywotność i bezawaryjną pracę pomp. Przemyślana i dokładnie zbadana konstrukcja pomp Cerpaci Tecnica pozwala na ich efektywne zastosowanie w najbardziej wymagających warunkach

Pompy szlamowe UNIQUA CESSPIT

W asortymencie producenta Cerpaci Tecnica na szczególną uwagę zasługuje pompa zatapialna UNIQUA CESSPIT J14P – popularne na rynku polskim urządzenie najwyższej jakości w przystępnej cenie do pracy w najbardziej wymagających warunkach. Pompa J14P wykorzystywana jest do pompowania ścieków bardzo zanieczyszczonych o dużej gęstości z zanieczyszczeniami o rozmiarze do 20 mm, fekaliów, szlamów, gnojownicy.

O niezawodności pompy UNIQUA CESSPIT J14P świadczy również jej konstrukcja – żeliwny korpus spiralny, nóż tnący ze stali nierdzewnej oraz wirnik typu Vortex z żeliwa sferoidalnego. Jedną z dodatkowych zalet pomp J14P jest to, że mogą pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, a nawet w częściowym nachyleniu.

Pompy głębinowe UNIQUA AQUA

Drugim sektorem działalności Cerpaci Tecnica jest produkcja pomp głębinowych. Producent oferuje serię pomp głębinowych, jednowrzecioniowych ślimakowych UNIQUA AQUA. Są to pompy do studni głębinowych kopanych lub wierconych o minimalnej średnicy 100 mm. Wykorzystywane w systemach dystrybucji wody, nawadniania i podnoszenia ciśnienia. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu hydraulicznemu wrzecionu wykonanemu ze stali nierdzewnej z gumowym stojanem, pompy serii UNIQUA AQUA Cerpaci Tecnica mogą pompować wodę zawierającą drobne zanieczyszczenia.

Części zamienne do pomp Cerpaci Tecnica

Oprócz kompletnych pomp, czeski producent Cerpaci Tecnica oferuje także uszczelnienia mechaniczne, zestawy naprawcze oraz inne części zamienne do swoich pomp: rotory, sprzęgła, statory, wirniki i inne. W celu wyceny potrzebnego elementu zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. technicznych.