Lista produktów marki MAC3

Aktywne filtry

MAC3 SpA – włoski producent wyłączników pływakowych

Mac3 to światowy lider w produkcji wyłączników pływakowych różnego rodzaju i przeznaczenia. Za początek działalności firmy Mac3 uznawany jest rok 1966, kiedy to Mirian Ronchi, założyciel i prezes Mac3 SpA, otworzył mały sklep detaliczny z asortymentem hydraulicznym.

A już kilka lat później, bo w 1981 roku, Mirian Ronchi stworzył pierwszy wyłącznik pływakowy DIAMOND, który był prototypem obecnego wyłącznika Mac3. Po dziesięciu latach otworzono fabrykę wyłączników pływakowych we Florencji we Włoszech. W 1989 roku firma osiągnęła imponujących poziom produkcji, sięgający ok. 400 tys. sztuk, co zaowocowało uznaniem największych włoskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

W 1995 roku firma Mac3 przeszła przełomowy moment, przenosząc swoją fabrykę na via Baldanzese na kolejne 17 lat. W tym czasie Mac3 wprowadza nowe rozwiązania, takie jak regulatory poziomu AGMA, REKA oraz zawory QUICKSTOP, które zostały opatentowane, umacniając pozycję firmy jako lidera w produkcji wyłączników. Na początku roku 2012 Mac3 prezentuje nową siedzibę swojej firmy podwajając powierzchnię produkcyjną oraz wprowadza do swojej oferty nową gamę falowników ePOWER dla rynku mieszkaniowego.

Dzisiaj marka Mac3 to synonim innowacyjności, niezawodności, odpowiedzialności i kompleksowej obsługi klienta. Hasłem przewodnim firmy Mac3 jest „Woda spotyka się z wodą”, które odzwierciedla zaangażowanie producenta w przybliżenie klientom technologii związanych z hydrauliką.

MAC3 jakość potwierdzona certyfikatami

W 1999 roku producent Mac3 otrzymał certyfikat UNI-EN-ISO 9001, co potwierdza jego zobowiązanie do najwyższych standardów jakości. Cztery lata później firma opatentowała swoją pierwszą innowacyjną konstrukcję – elektromechaniczny regulator pompy. Oprócz certyfikatu ISO, produkty Mac3 posiadają również certyfikację ENEC, UL, CSA, ACS, ATEX i inne.

Wyłączniki pływakowe MAC3 – produkty MADE IN ITALY

Oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty włoskiego producenta Mac3, m.in. wyłączniki pływakowe tradycyjne Mac3, wyłączniki pływakowe tzw. gruszkowe Mac5, regulatory Agma W i Agma 22, zawory hydrauliczne QuickStop oraz inne. Wszystkie urządzenia Mac3 są produkowane w 100% we Włoszech, co potwierdza zaangażowanie producenta w tradycję włoskiego rzemiosła oraz pozwala marce utrzymywać najwyższe standardy jakości i dostarczać klientom produkty MADE IN ITALY.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi specjalistami z Działu Handlowego, aby poznać pełną gamę innowacyjnych produktów marki Mac3. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz konsultację w wyborze odpowiedniego urządzenia dla twoich indywidualnych potrzeb.